Топ стории за последните 7 дена од
Здравје
Рецепт на денот
СКОПСКА ПИТА СО ЈАБОЛКИ
За тестото:
250 гр. брашно
120 гр. путер или маргарин
2 јајца
70 гр. мелени ореви
кора од лимон
За филот:
1кг. кисели јаболка
120гр. шеќер
2 лажици рум
125гр. слатка...
Прашање до...

д-р Билјана Шимиќ
Специјалист по интерна медицина

Прашање до...

Проф. Д-р Предраг Трaндафиловски
педијатар - пулмоалерголог

IDIVIDI Сервиси
Пребарување
Пребарување по клучен збор во содржина
 
 
WEBmail
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download