Нова промотивна понуда од Телеком со двојно повеќе интернет

  • Понудата вклучува двојно повеќе мобилен интернет во Magenta 1 и Smart, како и можност за купување нови уреди по одлични цени.

  • Македонски Телеком, како официјален партнер на УЕФА, на своите корисници им овозможува следење на натпреварите од УЕФА Лигата на шампиони на сите екрани со неограничено користење на MaxTV Go апликацијата.

Македонски Телеком од денеска на своите корисници им овозможува нови промотивни поволности со повеќе интернет и можност за набавка на одлични уреди.

Со новата промотивна понуда, корисниците на Magenta 1 пакетите и на Smart мобилните тарифи добиваат двојно повеќе мобилен интернет, како и можност за купување нов смартфон по свој избор и 43-инчен ултра HD Samsung телевизор со GOPRO камера, по многу поволни цени.

Исто така, Македонски Телеком, како официјален партнер на УЕФА, за непречено следење на фудбалските натпревари од УЕФА Лигата на шампиони во сезоната 2018/2019 година, на своите корисници им овозможува неограничено користење на MaxTV Go апликацијата. Со оваа апликација се овозможува гледање на врвните спортски натпревари на сите екрани дури и кога корисниците се во движење, притоа без да трошат од својот мобилен интернет.

Промотивниот мобилен интернет и неограниченото користење на MaxTV Go се достапни во периодот од 24 месеци, а апликацијата MaxTV Go може да се преземе од Google Play и App Store.

Сите детали за понудата на следниот линк.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Што е тоа автокефална жена?
- Тоа е жена која си ги прави кејфовите во кола.
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден на дијабетесот
565.- Умре византискиот цар Јустинијан I ...
1263.- Умре Александар Невски, новгородски кнез,...
1533.- Шпанските освојувачи под командата на...