Заедно ја славиме победата на Вардар – шампионски бонус и подарок дрес

По повод победата на Вардар во Лигата на шампиони, како долгогодишен пријател на клубот, Македонски Телеком подготви изненадување за корисниците.

Од денес до 12 јуни, среда, корисниците добиваат дополнителен бонус од 1.000 денари за купување уред во новата Magenta 1.

Бонусот важи за купување уред со Договор за Фамилијарен буџет во новите тарифи Magenta 1 мобилни услуги М и Magenta 1 мобилни услуги L.

Дополнително, секое Magenta 1 семејство што ќе склучи договор за Фамилијарен буџет или барем еден Договор за Доверба 24 на новите Мagenta 1 мобилни услуги М или L во овој промотивен период, ќе добие подарок дрес од ракометниот шампион.

Повеќе детали за шампионската промоција, корисниците можат да добијат во најблиската Телеком продавница.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Весела математика:
Паметен маж+Глупава жена
=романса
Паметен маж+Паметна жена
=афера
Глупав маж+Глупава жена
=дете
Глупав маж+Паметна жена
=шопинг
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1215.- Англискиот крал Џон ја потпиша Големата...
1752.- Бенџамин Франклин, американски физичар и...
1843.- Во Берген е роден Едвард Григ, норвешки...
1873.- Германскиот археолог-аматер Харнјих...