Куршум во глава поради лош орален секс

Што правите кога нема да ви се погоди сексот? Сигурно не го застрелувате човекот во глава!

Сепак, една 21 –годишна проститутка од Вашингтон сметала дека тоа е најдобрата казна за нејзиниот клиент.

Мариса Вален, го застрелала клиентот, во неговиот дом, па потоа го ограбила и безгрижно си заминала во шопинг.

Нејзиниот мотив за убиството ја шокирал полицијата бидејќи рекла дека го извршила убиството поради тоа што клиентот и пружал лош орален секс и воопшто не бил вешт во тоа, па не знаејќи како да му го каже тоа едноставно го застрелала.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

- Зошто девојките не можат да најдат маж кој е нежен, чуствителен и внимателен?
- Таквите веќе имаат дечко.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини нема...
Верски календар
На денешен ден
331 п.н.е.- На реката Тигар, во Месопотамија,...
480. п.н.е.- Во поморската битка кај островот...
1519.- Португалскиот морепловец Фернандо Магелан...
1833.- Роден е италијанскиот новинар и пацифист...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби