Принцовите од цртаните филмови, рекреирани како вистински луѓе

Сигурно некогаш сте сонувале дека еден ден ќе го сретнете принцот на вашиот живот и дека среќно ќе живеете со него до крајот на животот.

Благодарение на талентираниот дизајнер Jirka Vinse Jonatan , ќе имате можност познатите принцови од цртаните филмови да ги погледнете како би изгледале како вистински луѓе.

Бидејќи сигурно ве интересира како би изгледале како вистински мажи, погледнете ги во продолжение.

1. Херкулес

2. Принцот Филип од Заспаната убавица

 

3. Принцот од Ариел

 

4. Принцот од Пепелашка

 

5. Аладин

 

6. Тарзан

 

7. Принцот Џон Смит од ПокахонтасПрочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој програмер седи во кафич и се удвара на некоја девојка...
- Сакаш да те частам кафе ?
-Не фала !
- Сакаш да те частам сок?
-Не фала !
-Сакаш да те частам вотка ?
-Не...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Денес, на 19.03.2019 година од 13:00 до 15:00 часот, регионалниот пат Старо Нагоричане -...
Верски календар
На денешен ден
1519.- Роден е францускиот крал Анри Втори, татко...
1563.- Со мировен договор во Амбоаза заврши...
1628.- Англичаните во Америка ја основаа...
1629.- Роден е рускиот цар Алексеј Михајлович...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби