ВИДЕО: Брутална женска тепачка во McDonald’s

Вработена во McDonald's и една гостина ја имаа една од најбруталните женски тепачки кои сме имале можност да ги видиме во последно време.Според очевидците расправијата настанала поради газиран сок. Девојката побарала чаша за вода, по што започнала да ја полни со сок.

Откако вработената и го затворила автоматот, таа прво започнала да ја мава со пржени компири, за потоа да и истури милкшејк и да ја погоди со послужавник.

Што следува по ова погледнете во прилог.

Must watch McDonald's fight

MUST WATCH: The greatest McDonald's fight ever! 😳😱

Posted by Metro on Friday, July 27, 2018Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Трпе ќарил некоја плавуша.
И после добриот секс, на плавушата и текнало:
- А бе да не имаш сида?
- Не, а што ти текна?
- Не би сакала пак да добијам!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Скопје, 15 јули 2019 (МИА) – Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е...
Верски календар
На денешен ден
1556.- Во Рим свечено е осветено грандиозната...
1606.- Роден е Харменсон ван Рајн Рембрант,...
1904.- Во Бадевалер умре Антон Павлович Чехов,...
1944.- Во Штип бугарските фашисти ја убија Вера...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби