ВИДЕО: Работи кои нема да верувате дека се случиле

Сигурно ви се случило некогаш, некој да ви каже некоја случка, но вие да не поверувате во неа бидејќи ви изгледа невозможна.

За таа цел тука се безбедносните камери и случајните минувачи, кои не пропуштаат прилика да го фатат вистинскиот миг.

Погледнете го ова видео и ќе се уверите дека и апсурдните раскажувања за некој настан, можат да бидат точни.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Што му вели бананата на вибраторот?
- Што се тресеш па ти?! Мене ќе ме изеде!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1503.- Роден е францускиот астролог Мишел де...
1546.- Роден е данскиот астроном Тихо Брахе, кој...
1788.- Умре германскиот композитор, чембалист и...
1799. - Умре Џорџ Вашингтон, американски...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби