По Tide капсулите нов тренд – Кондоми од нос во уста

По голтањето на Tide капсули за перење алишта, на социјалните мрежи има нов бизарен тренд кој се шири со молскавична брзина. Оние кои сакаат да го испробаат вовлекуваат кондом низ носот, за потоа да го исфрлат низ уста.

Овој „предизвик“ за прв пат се појави пред речиси 5 години, но дури сега стана актуелен кај младата популација.

И покрај коментарите дека може сериозно да си наштетат на себе си, оние кои сакаат да го изведат предизвикот остануваат глуви на сите предупредувања.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Колку МцДоналд'с девојки се потребни за да сменат сијалица?
- Две, едната да ја одврти, другата да стави помфрит!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини нема подолги...
Верски календар
На денешен ден
1304.- Во Арецо е роден Францеско Петрарка, голем...
1785.- Роден е турскиот султан Махмуд Втори, кој...
1819.- Република Колумбија доби независност....
1847.- Роден е германскиот сликар и графичар...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби