Ана Николиќ реши да се разведе од Раста

После зачестените кавги и несогласувања Ана Николиќ реши да стави крај на бракот со познатиот рапер, а тој пак го напушти заедничкиот стан.Проблемите започнале со раѓањето на нивната ќеркичка Тара, од кога пејачката решила да се посвети повеќе на неа и семејниот живот, додека Раста продолжил со своите излегувања кои траеле и по неколку дена и негувањето на неговиот имиџ како лош дечко.

И покрај обидите на Ана да му го привлече вниманието кон нив две, тој не ја сфаќал сериозно, а кавгите се зачестувале. Сепак, последната кавга била пресудна кога Ана пробала да му објасни дека не може повеќе да живее на тој начин, по што тој го напуштил заедничкиот дом, а таа како одговор на тоа решила да покрене бракоразводна парница.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Млада дама го прашува еден тукушто запознан господин:
- А вие како постанавте толку богат?
- Ах долга е тоа приказна! Почнав со еден шаблон јајца, купен од фарма, го продадов и...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. ВНИМАТЕЛНО: АМСМ препорачува внимателно возење, прилагодена брзина на движење и почитување на поставената сообраќајна...
Верски календар
На денешен ден
1805.- Во Џенова е роден Џузепе Мацини,...
1907.- Во Рим е роден Алберто Моравија,...
1941.- Во раните утрински часови, Хитлерова...
1976.- Во Долниот дом на канадскиот Парламент е...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби