Ким Кардашијан позира на сите четири без облека на себе

Познатата старлета, Ким Кардашијан, е мошне контроверзна кога станува збор за нејзините фотосесии.

Овој пат таа беше цела во прав од светки, носејќи само танга гаќички на себе.

BTS

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

На едно од видеата кои Ким ги објави на својот Инстаграм профил се гледа како сексапилната  старлета позира во клекната позиција на сите четири, додека асистентот и помага да го достигнат правиот ефект поправајќи и го коњското опавче.Ова не е единствен пат кога Ким направила провокативнa фотосесиja.

Таа пред 3 години беше фотографирана за насловна страна на магазинот Paper со нејзиниот добро познат адут, задникот премачкан со масло.

Очигледно за неа не постојат граници кога станува збор за ваквиот тип на фотосесии.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Што е разликата помеѓу Градскиот трговски центар и Светскиот трговски центар во Њујорк.
- Нашиот има 3 ката повеќе.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Нормализиран сообраќајот за тешки товарни возила на планинскиот премин Маврово од 07:50 часот. Oд 06:00 часот сообраќајот за ТМВ на патниот правец ,Кичево - Гостивар“ кај...
Верски календар
На денешен ден
1574.- Изби верската војна меѓу француските...
1685.- Во Хале е роден Георг Фридрих Хендл,...
1792.- Умре англискиот сликар Џошуа Рејнолдс,...
1821.- Умре англискиот писател Џон Китс, еден од...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби