Емина повторно таинствена: Можно помирување или ново момче?

Емина Јаховиќ помалку ги збуни своите обожаватели по неодамнешните случувања. Прво објави селфи со непознат маж за кој сите веднаш започнаа да претпоставуваат дека и е новото момче, за потоа да изведе нов спин со сопругот Мустафа.

Пејачката и нејзиниот сопруг, Мустафа Сандал, заедно присуствуваа на фудбалскиот натпревар на синот, што остави впечаток дека повторно се заедно.

Како сето тоа да не е доволно, за таблоидите кои го следат секој нејзин чекор, Јаховиќ постираше две интересни пораки на Instagram од кои едната е од Паоло Коељо и вели: Ако сè уште мислиш на нешто, вреди да го преземеш ризикот. Другиот пост пак е: Се е ОК на крајот. Ако не е ОК, тогаш не е крај.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе на час по македонски.
- Трпе, составот за домашните миленици е ист како на брат ти.
- Е па што да правам кога имаме исто куче!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Од ЕВН е најaвено дека од 03.10.2018 година, напојувањето на тунелите на патот Демир Капија - Смоквица од страна на...
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден на слепите
- Меѓународен ден на пешачењето
70 п.н.е.- Роден е римскиот писател Публиус...
1529.- Турскиот султан Сулејман II се откажа од...
1542.- Роден е царот Абу ул Фат Џелалудин Акбар,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби