Уште не се породила, а тој веќе ја изневери

Клои Кардашијан ги брои последните денови до породувањето, а веќе е изневерена жена. Нејзиното момче, кошаркарот Тристан Томсон, беше уловен додека се бакнува со непозната девојка во еден клуб во Њујорк.

На интернет мрежата се појави видео материјал на кој јасно се гледа дека Тристан и девојката прво зборуваат, а потоа таа се наведнува накај него, ги затвора очите и по сè изгледа го бакнува. 

По објавувањето на првите фотки од  неверството, на Twitter следеше лавина на реакции, најчесто со доза на сарказам и исмевање, дека во семејството Кардашијан ништо не може да помине без скандал.

За ситуацијата да стане уште позамрсена, порталот TMZ објави уште едно видео, но овој пат снимено на 7-ми октомври 2017-та, каде кошаркарот е фатен во уште понезавиден момент.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе на час по македонски.
- Трпе, составот за домашните миленици е ист како на брат ти.
- Е па што да правам кога имаме исто куче!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Од ЕВН е најaвено дека од 03.10.2018 година, напојувањето на тунелите на патот Демир Капија - Смоквица од страна на...
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден на слепите
- Меѓународен ден на пешачењето
70 п.н.е.- Роден е римскиот писател Публиус...
1529.- Турскиот султан Сулејман II се откажа од...
1542.- Роден е царот Абу ул Фат Џелалудин Акбар,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби