Клои Кардашијан роди ќерка и „заборави“ на неверството

Само два дена по скандалот со Тристан Томсон, Клои Кардашијан ја роди својата прва ќерка. Реалити ѕвездата се породи во болница во Кливленд и според оние кои во моментот се најблизу до неа толку е среќна поради детето, што воопшто не размислува на неверството на Томсон.- Апсолутно ништо друго не е важно. Толку е среќна поради тоа што нејзиното бебе конечно е тука, што е големо, здраво и убаво, како да нема никаква друга грижа на светот. Сега дури и не му е ни лута на Тристан, вели интерен извор.

Според истиот извор таа верува дека неверствата во суштина не биле ништо повеќе од „пијано мување“ кое не преминало во нешто повеќе.

Во меѓувреме кошаркарот беше забележан како се враќа од болницата во нивото љубовно гнездо во Кливленд. По објавувањето на веста за неговите љубовни авантури и неверства, Томсон доби низа на смртни закани од обожавателите на Кардашијан, а воедно беше и исвиркан за време на натпреварот на Cleveland Cavaliers

Клои (33) се породи околу 4 часот наутро по локално време во присуство на мајка и Крис Џенер и сестрите Кортни и Ким.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој програмер седи во кафич и се удвара на некоја девојка...
- Сакаш да те частам кафе ?
-Не фала !
- Сакаш да те частам сок?
-Не фала !
-Сакаш да те частам вотка ?
-Не...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Денес, на 19.03.2019 година од 13:00 до 15:00 часот, регионалниот пат Старо Нагоричане -...
Верски календар
На денешен ден
1519.- Роден е францускиот крал Анри Втори, татко...
1563.- Со мировен договор во Амбоаза заврши...
1628.- Англичаните во Америка ја основаа...
1629.- Роден е рускиот цар Алексеј Михајлович...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби