ФОТО: Џеј Ло покажа повеќе од потребното

Џенифер Лопез (48) има тело на кое што би и подзавиделе сите. Сепак, како и секоја друга жена и таа понекогаш користи трикови за да ги „испегла“ несовршеностите кога треба да има некакво гостување или пак јавен настан.Пејачката остана вцрвенета откако за време на гостувањето во шоуто на Елен Де Џенерис случајно покажа дека под тесниот син фустан носи долна облека за затегнување на телото.

Откако сфати дека не сакајќи покажа повеќе од потребното веднаш се обиде да се затскрие со рацете.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе на час по македонски.
- Трпе, составот за домашните миленици е ист како на брат ти.
- Е па што да правам кога имаме исто куче!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Од ЕВН е најaвено дека од 03.10.2018 година, напојувањето на тунелите на патот Демир Капија - Смоквица од страна на...
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден на слепите
- Меѓународен ден на пешачењето
70 п.н.е.- Роден е римскиот писател Публиус...
1529.- Турскиот султан Сулејман II се откажа од...
1542.- Роден е царот Абу ул Фат Џелалудин Акбар,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби