ФОТО: Сите гледаат во...

Клои Кардашијан деновиве конечно ја прошета малата Тру низ парк во Кливленд, а папараците веднаш го овековечија моментот.

Иако не успеаја да го фотографираат девојчето, направија  фотки од новопечената мама, на кои се разбира доминира добро познатиот Кардашијан задник.

Клои се породи пред помалку од месец дена. Реалити ѕвездата го немаше најсреќниот период во животот со оглед на тоа дека пред самото породување мораше да се соочи со прељубата на нејзиното момче, кошаркарот Тристан Томсон.

Сепак и покрај неверството со неколку девојки, на крајот реши да му прости и да заборави на сè за доброто на нивната ќерка.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој програмер седи во кафич и се удвара на некоја девојка...
- Сакаш да те частам кафе ?
-Не фала !
- Сакаш да те частам сок?
-Не фала !
-Сакаш да те частам вотка ?
-Не...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Денес, на 19.03.2019 година од 13:00 до 15:00 часот, регионалниот пат Старо Нагоричане -...
Верски календар
На денешен ден
1519.- Роден е францускиот крал Анри Втори, татко...
1563.- Со мировен договор во Амбоаза заврши...
1628.- Англичаните во Америка ја основаа...
1629.- Роден е рускиот цар Алексеј Михајлович...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби