ФОТО: Жешка мама или блудница?

Јелена Карлеуша ужива да провоцира со својот изглед и голотија, особено на социјалните мрежи каде што редовно знае да почести со некоја разголена фотка или видео.Овој пат копјата се кршат околу нејзиниот златен костим за капење, кој одвај ги покрива интимните делови. За некои оваа комбинација едноставно е неприфатлива за мајка со две деца, додека за други е полн погодок.

По низата коментари на нејзина сметка, ЈК додаде уште масло во огнот објавувајќи и кратко видео.

Motha

Posted by Jelena Karleuša on Sunday, May 20, 2018Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Спортски пилот на аеро митинг прави лупинзи, и одеднаш забележува дека му се запалил десниот мотор.Веднаш се јавува во контролната кула:
- Десниот мотор се запали,што да...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Од вторник - 16.10.2018, ЈП Македонијапат ќе изведува градежни работи (машинско асфалтирање, надоградба на...
Верски календар
На денешен ден
1760.- Роден е Клод Анри Сен Симон, француски...
1797.- Во италијанското село Кампоформио...
1803.- Роден е унгарскиот политичар Ференц Дак,...
1849.- Во Париз умре Фредерик Франсоа Шопен,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби