ФОТО:Супер жешката Емили Ратајковски ужива на Миконос

Емили Ратајковски деновиве заедно со Џиџи Хадид е во посета на Миконос, каде што сакале или не постојано е на мета на папараците.

Сексапилната Ратајковски беше уловена во едноделен костим за капење додека прави мини фото сесија со своите пријатели во која се разбира во преден план беше нејзиното совршено тело.

Без ниту грам целулит, жешката манекенка му позираше на маж, чиј идентитет се уште останува непознат. А, каде е нејзиниот сопруг? Многу добро прашање!Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Оди Мујо низ Сахара со пешкир на грб и сретнува бедуин и го прашува: уште колку има до морето?
Бедуинот му одговара: па околу 3000км.
Мујо: еј многу далеку, но плажава ви е...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1889.- Роден е Волтер Липман, северноамерикански...
1903.- Над селото Цапари, на Пелистер се водеше...
1939.- Во Лондон умре Сигмунд Фројд, австриски...
1984.- Во Струга умре Владо Малески, македонски...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби