Wonder Woman ги изненади пациентите од детска болница во Вирџинија

Гал Гадот реши да им го разубави денот на малите пациенти во болницата во Анандејл, Вирџинија, па се појави во препознатливиот костум на Wonder Woman.Супер жената се фотографираше со децата, а воедно и со медицинскиот персонал, што се грижи за нив.

-Ти си вистинска Супер жена! На децата им се допадна ова...Исто и на персоналот, напиша еден од докторите на својот Twitter профил.

Израелската актерка воопшто не се штедеше себе си во дружењето со децата и повторно покажа зошто едноставно е како создадена за улогата на амазонската принцеза.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Возел камионџија и паишол на калуѓерка - автостоперка. Застапал ија примил во камионот. Кога се доближиле до целта и рекол дека мора да му плати за возењето. Калуѓерката му...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
41.- Убиен е римскиот цар Гај Јулиј Калигула. Тој...
76.- Роден е римскиот цар Публиј Елиј Хадријан,...
1712.- Роден е Фридрих Втори Велики, пруски крал...
1732.- Роден е францускиот писател Пјер Огистен...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби