Нашиот брак беше како „Шесто сетило" - цело време бевме мртви

Актерката Деми Мур неочекувано се појави на комичната вечер посветена на исмевање на нејзиниот поранешен сопруг Брус Вилис.

Мур се забавуваше шегувајќи се на сметка на Вилис, неговата филмска кариера и секако, нивниот брак.

The Roast of Bruce Willis - Airshaft

He can't hide forever. The #BruceWillisRoast is coming July 29.

Posted by Comedy Central on Friday, July 13, 2018Говорејќи за бракот со Вилис, Мур рече дека бил како во филмот „Шесто сетило“ - „цело време мртов“.

- Бев омажена со Брус додека ги снимаше првите три дела од „Умри машки“. Затоа следните два му беа за никаде, рече Мур.

-А пак, кога нашата ќерка која се уште беше бебе, ноќе требаше да се преслече, тој ќе ми шепнеше - ќе ти дадам илјада долари ако ја смениш пеленава, продолжи актерката.Мур не издржа да не го вклучи и продуцентот Харви Вајнстин, обвинет дека принудувал актерки на секс за да им даде улога во неговите филмови, во приказната.

- Брус, како акциона ѕвезда, имаше мали шанси за улога во среднобуџетниот филм „Евтини приказни“, но една вечер отиде кај Харви, се врати дома и ми рече - „ја добив улогата“, рече Мур.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Оди човек по улица кога поминува кола и му ја прегазува едната нога. Човеков се витка од болка и му се дере на возачот:
- Ах, мајката твоја, за ова ќе ми платиш пола милион...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно по претежно суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Светски ден на извидничкото движење
1512.- Во Севилја, Шпанија, умре Америго...
1732.- Роден е Џорџ Вашингтон, прв претседател...
1788.- Во Данцинг е роден Артур Шопенхауер,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби