Треба да го покажуваш задникот за да добиваш лајкови?

Кортни Кардашијан доби низок удар од своето момче-играчка Јунес Бенџима (25). Изгледа дека двојката има проблеми во врската, а доказ за тоа е неговиот коментар на една од нејзините фотографии.Како и секоја друга жена од кланот Кардашијан, така и Кортни сака да покаже голотија. Таа постираше фотка од својата сочна позадина, што очигледно го иритираше нејзиното момче, кој го кажа она што речиси сите го мислат кога некој од Кардашијан семејството се промовира себе си на овој начин.

-Треба да го покажуваш тоа (задникот) за да добиваш лајкови?

Коментарот беше избришан после некое време, но остана сосема доволно за да биде забележан од нејзините обожаватели.-Таа е фрустрирана што тој се вознемирува поради фотографиите. Не планира да престане со нив и смета дека тој едноставно треба да се помири со тоа. Јунес може да биде мошне љубоморен и посесивен на Кортни. Кога постира полуголи фотки, многу се вознемирува. Тој ја сака само за себе и не сака да ја дели со светот, вели интерен извор.

А, кој не би бил љубоморен на негово место?Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој штрк изел жаба.
Штркот летал а жабата више му била до гзот.
Отаму жабата го прашала штркот на која височина летаат.Тој и одоворил дека летаат на 5000 м а жабата му рекла...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден на поезијата
- Ден на пролетта
1556.- Кентерберијскиот надбискуп Томас Кренмер...
1685.- Во Ајзенах е роден Јохан Себастијан Бах,...
1804.- Стапи на сила Наполеоновиот кодекс,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби