Џеј Ло го прослави 49-от роденден со луда забава на плажа

Латино дивата, Џенифер Лопез, вечера го прослави својот 49-ти роденден на Бахамите во друштво на пријателите и семејството.Што поубаво од роденден на плажа, во бикини и со шише шампањ? На тоа ќе потенцираме и колку добро изгледа со оглед на тоа дека веќе е на прагот на 50-тата.

Само за потсетување, Лопез не пуши, не пие и редовно тренира. Освен тоа, веќе година ипол, ужива во врската со бејзбол играчот Алекс Родригез кој е помлад од неа 7 години.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Оди човек по улица кога поминува кола и му ја прегазува едната нога. Човеков се витка од болка и му се дере на возачот:
- Ах, мајката твоја, за ова ќе ми платиш пола милион...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно по претежно суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Светски ден на извидничкото движење
1512.- Во Севилја, Шпанија, умре Америго...
1732.- Роден е Џорџ Вашингтон, прв претседател...
1788.- Во Данцинг е роден Артур Шопенхауер,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби