ФОТО: Кардашијан повторно парадира без градник

Ретко која жена би се дрзнала да се појави во јавност во некоја од комбинациите кои Ким Кардашијан ги носи во последно време.

Реалити ѕвездата флертува со ексцентричноста, а овој пат реши да излезе со сопругот Каније Вест на вечера облечена во металик издание.

Сето тоа би било потполно прифатливо доколку нејзината облека повторно не е на работ на голотија.

Сосема очекувано градникот остана дома, а Вест целосно се изгуби пред фоторепортерите додека неговата жена самоуверено ги покажа своите атрибути.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Оди човек по улица кога поминува кола и му ја прегазува едната нога. Човеков се витка од болка и му се дере на возачот:
- Ах, мајката твоја, за ова ќе ми платиш пола милион...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно по претежно суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Светски ден на извидничкото движење
1512.- Во Севилја, Шпанија, умре Америго...
1732.- Роден е Џорџ Вашингтон, прв претседател...
1788.- Во Данцинг е роден Артур Шопенхауер,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби