ФОТО: Ева Лонгорија со малиот Сантјаго на насловната на Hola

Со години наназад Ева Лонгорија е едно од оние лица кои со задоволство ги гледаме на насловните страни на светски познатите магазини. Сепак, последната насловна страна на Ева, со право е најубавата од сите бидејќи на неа за прв пат го покажа синот Сантјаго Енрике.Лонгорија (43) се породи на 19ти јуни и уште од првиот ден го претстави синот пред светот.

-Еве го! Сантјаго Енрике Бастон му вели здраво на целиот свет. Не можев да дочекам да ја споделам фотографијава со сите вас, напиша таа под својот Instagram пост.

Сега, актерката блесна со синот на насловната на „Hola“ магазинот.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој штрк изел жаба.
Штркот летал а жабата више му била до гзот.
Отаму жабата го прашала штркот на која височина летаат.Тој и одоворил дека летаат на 5000 м а жабата му рекла...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден на поезијата
- Ден на пролетта
1556.- Кентерберијскиот надбискуп Томас Кренмер...
1685.- Во Ајзенах е роден Јохан Себастијан Бах,...
1804.- Стапи на сила Наполеоновиот кодекс,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби