Анистон во друштво на Клуни од Бред ни трага ни глас

Џенифер Анистон неодамна јасно и гласно изјави дека можеби нејзината цел на оваа планета, не е да создава нов живот. По двата неуспешни брака со Бред Пит и Џастин Теру, последното нешто што го сака Џен е да биде перципирана како жена со скршено срце.Деновиве актерката заедно со Адам Сендлер, е во Италија како дел од снимањето на комедијата Murder Mystery. Анистон и Сендлер, го искористија слободното попладне за посета на домот на Џорџ Клуни.

Поранешниот најдобар пријател на Бред Пит и неговата сопруга Амал, се во одлични односи со Џен и очигледно се уште го негуваат пријателството иако истото не важи и за она со Бред.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој штрк изел жаба.
Штркот летал а жабата више му била до гзот.
Отаму жабата го прашала штркот на која височина летаат.Тој и одоворил дека летаат на 5000 м а жабата му рекла...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден на поезијата
- Ден на пролетта
1556.- Кентерберијскиот надбискуп Томас Кренмер...
1685.- Во Ајзенах е роден Јохан Себастијан Бах,...
1804.- Стапи на сила Наполеоновиот кодекс,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби