Среќен 21-ви роденден со среден прст од кланот Кардашијан

-Роденденско расположение! Сите полниме 21! – е коментарот кој стои под една од фотографиите кои Кајли Џенер ги објави на својот Insta профил по повод својот роденден.Во свој стил, сите дами од К кланот позираат со среден прст. Зошто ли само тоа не нè изненадува?

Оваа година, новопечената мама го прослави роденденот носејќи го семејството на вечера. Џенер се појави со платинесто руса коса и во краток магента фустан, за потоа да се пресоблече во светкава креација.

Нејзините сестри се појавија на вечерата во исто толку секси издание, со исклучок на Клои која наместо фустан избра полежерна варијанта на облека.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе добил слаба оцена по географија.Кога дознал
татко му решил да му помогне на синот.Го земале глобусот и ....
-Тате,каде се наоѓа Атлански Океан?
По кусо вртење на...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Скопје, 15 јули 2019 (МИА) – Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е...
Верски календар
На денешен ден
1723.- Роден е сер Џошуа Рејнолдс, англиски...
1872.- Роден е Раул Амундсен, норвешки поларен...
1885.- Воспоставена е британска колонијална...
1940.- Адолф Хитлер ја издаде директивата...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби