Се огласи и сопругот на Севе: Молете се за мозокот на Милан!

Сите кои ги видоа голите фотки од Севе се убедени дека пејачката повторно се заиграла во ново порно видео.

Сите освен нејзиниот сопруг, Игор Којиќ, кој реши јавно да проговори околу целиот скандал.Игор на Instagram објави фотографија со нејзиниот син и напиша:

- Драги мои, гледајте своето време со своите најмили да го поминувате во среќа, баш како на овие фотографии на кои монтажата и останатите техники не им можат ништо.

Кон ова додаде и #prayformilanbrain, алудирајќи дека сето она што се пишува за Северина е масло на Милан Поповиќ, кој сака да го уништи нејзиниот имиџ во јавноста за да добие предност во битката за старателството на малиот Александар.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Возел камионџија и паишол на калуѓерка - автостоперка. Застапал ија примил во камионот. Кога се доближиле до целта и рекол дека мора да му плати за возењето. Калуѓерката му...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
41.- Убиен е римскиот цар Гај Јулиј Калигула. Тој...
76.- Роден е римскиот цар Публиј Елиј Хадријан,...
1712.- Роден е Фридрих Втори Велики, пруски крал...
1732.- Роден е францускиот писател Пјер Огистен...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби