Том Харди се сели од Лондон поради фанатична обожавателка

Познатиот актер Том Харди и неговата бремена сопруга Шарлот Рајли, планираат да се отселат од Лондон, а причина за тоа е, како што наведуваат британските медиуми, вознемирувањето од фанатична обожавателка на Харди. Куќата во која сега живеат е на продажба за 3,5 милиони фунти.Намерата на Харди (40) е да се населат во руралните средини вон британскиот главен град, каде што ќе го дооформи своето семејство. Актерот и четири години помладата Шарлот веќе имаат двогодишно дете, а ова ќе им биде второ.

Инаку двојката е позната по тоа што успешно ја крие својата приватност од очите на јавност.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Возел камионџија и паишол на калуѓерка - автостоперка. Застапал ија примил во камионот. Кога се доближиле до целта и рекол дека мора да му плати за возењето. Калуѓерката му...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
41.- Убиен е римскиот цар Гај Јулиј Калигула. Тој...
76.- Роден е римскиот цар Публиј Елиј Хадријан,...
1712.- Роден е Фридрих Втори Велики, пруски крал...
1732.- Роден е францускиот писател Пјер Огистен...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби