Пази што пишуваш Џулија Робертс чита

Кој планира да ја критикува Џулија Робертс на социјалните мрежи, треба да размисли два пати. Актерката, која од неодамна е на Instagram, внимателно ги следите сите коментари на нејзина сметка, а доказ за тоа е нејзината реакција откако една девојка и ги критикуваше ноктите.Една фан страна ја спореди Робертс со легендарната Џоан Крафорд, по што девојката коментираше дека Џулија за разлика од неа има грд црн лак за нокти.

Ова очигледно не и се допадна на оскаровката, па веднаш реагираше дека не се црни, туку темно сини со кристали и дека кога веќе ги критикува можеби треба да ја знае точната боја.

Упс!

Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Зошто горилата имаат големи ноздрви?
- Зашто имаат дебели прсти.
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Од денес, 15 ноември, стапува на сила законската обврска за задолжително поседување на зимска опрема во возилата, без оглед на временската состојба. Оваа обврска ќе трае до 15...
Верски календар
На денешен ден
42.п.н.е.- Роден е римскиот цар Тибериј, посинок...
1095. - На црковниот собир Клермон, во Франција,...
1272.- Умре англискиот крал Хенри III, кој стапи...
1797.- Умре прускиот крал Фридрих Вилхелм II кој...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби