Уште еден холивудски брак на стаклени нозе

Ако им се верува на инсајдерските информации, бракот на Бредли Купер и супер моделот Ирина Шајк, во последно време поминува низ криза.И додека кариерата на Бредли оди во нагорна линија поради филмското остварување со Лејди Гага, „A star is born“, врската со Ирина оди во спротивниот правец. Двојката беше забележана во Њујорк на прошетка заедно со ќерката Леа. Сепак, наместо да споделат насмевки изгледаа како да се лути еден на друг.Според пишувањата на медиумите парот „се чувствува мизерно во бракот“ пред сè поради нивните различни потреби. Купер е сосема повлечен, додека Ирина сака да се забавува. Неодамнешната заедничка вечера, е уште еден доказ за тоа.

- Не изгледаа среќно...Одвај прозбореа на почетокот од вечерата. На половина од вечерта таа почна да гледа на страна, а тој беше лошо расположен, открива анонимен избор.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Оди човек по улица кога поминува кола и му ја прегазува едната нога. Човеков се витка од болка и му се дере на возачот:
- Ах, мајката твоја, за ова ќе ми платиш пола милион...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно по претежно суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Светски ден на извидничкото движење
1512.- Во Севилја, Шпанија, умре Америго...
1732.- Роден е Џорџ Вашингтон, прв претседател...
1788.- Во Данцинг е роден Артур Шопенхауер,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби