Мел Би брутално искрена за сексот, дрогата и депресијата

Поранешната „Спајс девојка“ Мел Би ја објави автобиографијата, која според многумина содржи досега непознати и сочни детали од нејзиниот приватен живот. Книгата е насловена „Брутално искрена'', а во неа „спајсицата“ признава и дека се обидела да се убие во 2014 година.

Имено, тогаш „животот и бил далеку од гламур и сјај“, па еден ден решила да испие 200 таблети. А, тоа и бил втор обид за самоубиство. За тоа го обвинува својот поранешен сопруг Стивен Белафонте, кој, како што таа вели, со години ја злоставувал.

Мел Би била и зависничка од кокаин, а во тој пекол завршила сакајќи да се оттргне од депресијата.

- Додека бев во жирито на „Америка има талент“, на секоја пауза излегував од студиото и шмркав кокаин, пишува Мел, признавајќи дека дрогата е поголема пропаст од депресијата.

По разводот, почнала да оди на пластични операции, па и на „подмладување на в*гината“. Во бракот со Белафонте, таа сакала и „секс-тројки“, и тој да ги снима. Честопати во таа игра, таа повикувала и славни личности, при што Рита Ора, на пример, ја одбила. Брачната двојка се разведе во декември 2017 година.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе се враќа од школо и му се фали на татко му:
- Тато, денеска за малку ќе добиев петка!
- Како тоа за малку?
- Па така. Доби детето што седеше до мене.

* * *
Оди...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
570.- Во Мека е роден Мухамед, основач на...
1653.- Водачот на Англиската револуција Оливер...
1657.- Англиската флота, под команда на адмирал...
1768.- Умре италијанскиот сликар Каналето, еден...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби