ФОТО: Емили во уште едно провокативно бикини

Минималистичкото бикини на Емили Ратајковски остави многу мал простор за фантазија. Моделот, кој нема никаков проблем со разголувањето и овој пат привлекуваше љубопитни погледи на плажите во Сиднеј.Костимот за капење е дел од нејзината нова колекција на костими, но сè уште не е достапен за продажба.

Сепак, тоа не ја спречи Емили да направи мала промоција на провокативното парче, кое одвај ги прекрива интимните делови од телото.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Решил мажот да провери дали жена му го изневерува, па ја прашува:
- Жено, знаеш ли ти дека во зградава имаме жена што мажот никогаш не го изневерила?
- Не зафркавај, која...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Ден на македонското новинарство
1600.- По пресудата на инквизицијата на...
1653.- Роден е Арканџело Корели, италијански...
1673.- Умре Жан Батист Поклен Молиер, француски...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби