Жешка мама на насловна: Кортни Кардашијан се соблече за GQ

Кортни Кардашијан за пет месеци треба да наполни 40 години. Сепак, најстарата од сестрите Кардашијан, изгледа како воопшто да не старее, а доказ за тоа се фотографиите за јануарското издание на GQ магазинот на кои позира гола.

Триесет и девет годишната мајка на три деца, не остави ништо на фантазијата, покажувајќи дека иако е најмалку експонирана од кланот Кардашијан, знае како да привлече внимание.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Три најголеми студентски лаги:
-утре почнувам да учам
-соблечи се, не ти правам ништо
-позајми ми 200 ден ти ги враќам во вторник
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден на културната различност.
1471.- Роден е германскиот сликар и бакрорезец...
1471.- Во лондонскиот затвор „Тауер“ е убиен...
1527.- Роден е шпанскиот крал Филипе Втори, кој...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби