Кејти Холмс и Џејми Фокс планираат венчавка во Париз

Откако подолго време ја криеја својата врска, за која јавноста дозна пред неколку месеци, холивудските ѕвезди Кејти Холмс и Џејми Фокс сега планираат венчавка во Париз.– Париз е градот во кој тие одлучија јавно да ја покажат својата љубов, по неколкугодишно таење. Кејти го увери Џејми дека се подготвени сето тоа да го направат и „официјално“. Таа многу сака зимско венчавање во Париз, наведува неименуван извор за порталот „Рејдар Онлајн“

Гласините говорат дека тие не ја откривале својата врска пред обожавателите поради предбрачниот договор на Холмс со Том Круз, каде што тој бара, „во случај на развод, таа да не може да има момче одреден број години потоа“, додава изворот.

Пред некое време, Холмс беше фотографирана со прстен на раката, но таа се правдаше дека тоа е само реквизит од филм.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Зошто втори февруари го викаат педерски празник? Зашто на хрватски се вика "Други - другога ..."
Се шета лисицата низ шумата, мртва - гладна, кога од една грмушка слуша...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива без забрани, по претежно суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Регионалниот пат Р-2332 патен правец Ресен-Охрид (Отешево-Трпејца, преку...
Верски календар
На денешен ден
- Национален празник на Кенија
1642. - Холандскиот морепловец Абел Тасман го...
1821.- Во Руан е роден Гистав Флобер, француски...
1922. - Во Бенешов, кај Прага, е роден Франтишек...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби