Порно скандалот продолжува: Господине Вучиќ помош!

Јелена Карлеуша можеби избега за Кина за да не мора да се справува со сето медиумско внимание околу порно скандалот со фудбалерот Огњен Врањеш, но тоа не ги спречи српските портали и понатаму да ги објавуваат интимните пораки.

Додека експлицитните содржи стануваат вирални, пејачката, која и понатаму тврди дека целата ситуација и е наместена, преку Тwitter го замоли претседателот Вучиќ да и помогне.

-Господине @avucic, дали може јавно да ве замолам да ми помогнете и да го запрете ова лудило и неправда во медиумите? Ако не поради мене, тогаш поради моите деца, мажот, болната мајка...Ве молам. Отиде предалеку, напиша Јелена.

Сепак, наместо да добие поддршка од оние кои и го следат профилот, доби дополнително исмејување.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Врти плавуша кај дечкото на мобилен и од таму слуша женски глас:
- Претплатникот не е достапен...
... па оваа реагира:
- Ма немој, краво една, а тебе достапен ти е, а???

*...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1270.- Умре францускиот крал Луј Деветти, кој во...
1530.- Роден е Иван Четврти Василевич - Грозни,...
1718.- Француските доселеници во Америка во...
1744.- Роден е германскиот писател, историчар,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби