ФОТО: Лепа Брена ужива во убавините на Бора Бора

По турнејата во Австралија, Лепа Брена реши малку да се одмори од работните обврски, па заедно со својот сопруг заминаа за прекрасната Бора Бора.И како што можете да претпоставите дел од фотките од патувањето ги сподели со своите следбеници на Instagram. Помеѓу неколкуте фотографии се најде и една каде 59-годишната Брена позира во костим за капење, фотка која воедно доби и голем број на коментари и лајкови.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
На изложба на слики една девојка му вели на познатиот уметник:
-Јас би сакала нешто во масло, но ефтино.
-Па повелете во онаа продавница отспротива, таму имате сардини.
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
753 п.н.е.- Според преданието, Ромул го основал...
1500.- Португалскиот морепловец Педро Алварес...
1509.- Умре англискиот крал Хенри Седми, основач...
1699.- Умре францускиот писател Жан Батист...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби