Моника Белучи во придружба на 18-години помладиот Никола

Шоу бизнис дамите сè почесто ги гледаме во придружба на помлади партнери. Од Џенифер Лопез до Кејт Бекинсејл, изгледа дека е во тренд покрај себе да се има млад маж.Италијанската актерка, Моника Белучи (54) е уште една од оние кои го прифатија овој тренд, па на ревијата на Шанел во Париз се прошета рака под рака со нејзиното 18-години помладо момче.

Станува збор за Николас Лефевре, инаку француски уметник кој се верува дека е со Белучи уште од 2017-та година. Моника претходно беше во брак со актерот Винсент Касел, со кого се разведе во 2013-та.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Зошто плавуша седи на радијатор?
- Го влажни воздухот!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. АМСМ информира дека автопатот Миладиновци – Штип, секција Миладиновци – Кадрифаково и Кадрифаково – Миладиновци не е...
Верски календар
На денешен ден
1827.- Во Виена умре Лудвиг ван Бетовен,...
1859.- Роден е англискиот писател Алфред Едвард...
1868.- Роден е Ахмет Фауд Паша, кој како Фауд...
1874.- Роден е американскиот писател Роберт Ли...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби