Сенка врз свршувачката на Џеј Ло: Кутра девојка не знае дека ја изневерува

Само два дена откако Алекс Родригез ја побара за жена Џенифер Лопез, во јавноста одекна веста за неговото наводно неверство.

Поранешниот бејзбол играч Хозе Кансеко го обвини Родригез дека веќе некое време ја изневерува Лопез со неговата поранешна сопруга Џесика Кансеко.

- Го гледам World of Dance и Џеј Ло додека му пишува порака на Алекс Родригез, колку само не знае дека тој ја изневерува со мојата поранешна сопруга, кутра девојка не знае со кого си има работа, напиша играчот на својот Twitter профил.

Потоа следеа уште неколку твитови во кои откри дека дознал за неверството пред неколку месеци кога Родригез и се јавил на Џесика додека Хозе бил со неа.

За да биде уште поинтересно тој дури се понуди да биде ставен на полиграф за да докаже дека она што го зборува за Родригез е точно.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
На час по биологија. Ајде деца кој ќе ми каже некое убаво цвеќе.
- Љубичица!
- Браво, многу убаво.
- Нарцис, учителке..
- Браво, многу убаво.
Малиот Трпе.
- Оргазам...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Виадукт Трејд известува дека на ден 19.08.2019 ќе се започне со изведување на градежни активности за поставување на електрично осветлување на крстосница Катланово на магистрален...
Верски календар
На денешен ден
1846.- САД го анектираа Ново Мексико.
1862.- Во Сен Жермен-ан Леи е роден Клод Дебиси,...
1883.- Во Париз умре Иван Сергеевич Тургенев,...
1911.- Прочуеното дело на Леонардо да Винчи,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби