ФОТО: Бредли и Ирина им покажаа на папараците дека се среќно семејство

Последните неколку недели по доделувањето на Оскарите не беа баш најдобри за Ирина Шајк и Бредли Купер, кои поради настапот на актерот со Лејди Гага беа во вовлечени во љубовен скандал.И додека Гага јавно проговори за аферата во шоуто на Џими Кимел и ги негираше сите шпекулации велејќи дека сето тоа е само глума и шоу бизнис, Ирина и Бредли се обидуваа да бидат што подалеку од очите на јавноста.

Последните папараци фотки од познатата двојка покажуваат дека и покрај гласините за проблеми во нивниот брак, нештата се одвиваат и повеќе од добро. Парот беше уловен додека се забавува во друштво на ќерката Леа. Ирина и Бредли беа толку добро расположени што и покрај тоа што ги забележаа папараците, не се трудеа да им се сокријат.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе се враќа од школо и му се фали на татко му:
- Тато, денеска за малку ќе добиев петка!
- Како тоа за малку?
- Па така. Доби детето што седеше до мене.

* * *
Оди...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
570.- Во Мека е роден Мухамед, основач на...
1653.- Водачот на Англиската револуција Оливер...
1657.- Англиската флота, под команда на адмирал...
1768.- Умре италијанскиот сликар Каналето, еден...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби