Софи Тарнер го открила крајот на „Игра на тронови“

Софи Тарнер пред своите пријатели го открила крајот на „Игра на тронови“, па сега, очекувано, се соочува со проблем на социјалните мрежи кој може да значи и крај за нејзината актерска кариера, ако тоа ѝ се испушти пред уште некого.Актерката која го толкува ликот на Санса, во едно неодамнешно интервју призна дека просто не знае да чува тајни, дека нејзини блиски пријатели веќе го знаат крајот, па сега е под голем притисок од дел од своите обожаватели, кои немаат трпение да дочекаат да го погледнат продолжението, како и од оние што не сакаат да го дознаат предвреме. Но, таа вели дека тоа не ја допира многу.

– Всушност, им кажав само на двајца луѓе. Тоа не е многу. Она што го говорам, секогаш ќе има негативен одзвук. Не сум изненадена, изјави таа.

Последната осма сезона од ТВ серијата ќе почне да се прикажува на 14 април.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе добил слаба оцена по географија.Кога дознал
татко му решил да му помогне на синот.Го земале глобусот и ....
-Тате,каде се наоѓа Атлански Океан?
По кусо вртење на...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Скопје, 15 јули 2019 (МИА) – Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е...
Верски календар
На денешен ден
1723.- Роден е сер Џошуа Рејнолдс, англиски...
1872.- Роден е Раул Амундсен, норвешки поларен...
1885.- Воспоставена е британска колонијална...
1940.- Адолф Хитлер ја издаде директивата...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби