ФОТО: Кога Cardi B ќе покаже повеќе од потребното

Кога станува збор за Cardi B добивме сè или ништо. За време на овогодишното доделување на Billboard музичките награди, видовме дури и повеќе од потребното.Познатата раперка, која неодамна откри дека направила корекција на градите по бременоста, за прв пат ги прошета новите гради пред фоторепортерите.

Сепак, тоа не е единственото што имаше „премиера“ на црвениот тепих. Нејзиниот страствен бакнеж со сопругот Offset заврши со уште попровокативна сцена од голо меѓуножје, кое навистина не и беше потребно.

 Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Мамо, денеска бевме на систематски преглед и излезе дека од триесет женски само една е невина.
- Браво, срце на мајка, злато мое.
- Не бе мамо слушај ме, тоа да ти била...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1822.- Во Берлин умре Ернст Теодор Амадаус...
1920.- Градот Хаг, во Холандија, е избран за...
1984.- Во Париз умре Мишел Фуко, прочуен...
1991.- Ден на државноста на Република Словенија.
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби