Решено е! Нема да има Сексот и градот 3

Сара Џесика Паркер потврди дека нема да има снимање за „Сексот и Градот 3“.-Готово е... не го правиме филмот. Разочарана сум. Имавме толку убаво и смешно сценарио. Жал ми е што нема да го покажеме пред публиката која толку долго го чекаше.

Филмот е откажан поради Ким Катрал поради тоа што и беа поважни филмовите и сценаријата на кои таа претходно работела на нив и сакала да се реализираат пред да се снима третиот дел на Сексот и градот.

-Франшизата ја направи Ким онаа која што денес е. Продолжуваше да одложува и на крај не беше достапна кога требаше да даде одговор, вели близок извор до продукцијата.

Според Warner Bros студиото не било фер да се продолжи со снимањето на филмот само со 3 од 4-те ликови, па затоа проектот е откажан.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Трпе, зошто татко ти денес беше на училиште?
- Учителката го викна за да се жали од мене.
- И што стана?
- Е па ништо, учителката ми кажа сега да ја викнам мајка ми, за да се...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1221.- Роден е кастилијанскиот крал Алфонсо X...
1531.- Во Капела заврши граѓанската војна во...
1555.- Во Хемниц умре Георг Бауер - Агрикола,...
1831. - Штрајкот на лионските ткајачи прерасна...