Нов филм пред празниците „Bad moms Christmas“

Мила Кунис, Кетрин Хан и Кристен Бел во нов заеднички филм пред празниците.

Комичен филм каде мајките се подготвуваат за најголемиот празник во годината – Божиќ. Пакување на подароци, китење на новогодишната елка, печење и подготвување на рецепти и пазарење.

Тајната на празниците е во  тоа мајката да уредува и му пружа задоволство на семејството, но токму овие ликови го докажуваат спротивното.

Кога ќе го погледнете трeјлерот на филмот ќе сфатите дека за празниците ќе има добри филмови.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Мажот и го подметнува весникот под нос на жената:
-Прочитај ја оваа статија за рибите, мила.
-Зошто?
-Од нив би можела да научиш како се молчи.
-Прво ти од нив научи како се...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. АМСМ препорачува внимателно возење, прилагодена брзина на движење и почитување на поставената сообраќајна...
Верски календар
На денешен ден
1527.- Во Фиренца умре Николо Макијавели,...
1933.- Во Архангелское, кај Москва, умре Клара...
1936.- По повод организираниот штрајк на...
1963.- САД и Советскиот Сојуз постигнаа спогодба...