Рејнолдс: Најверојатно нема да има „Deadpool 3“

Иако проценките говорат за доста солидна заработка на „Deadpool 2“, главниот актер Рајан Рејнолдс навести дека ова продолжение на сагата ќе биде и последно.- Не знам дали ќе има „Deadpool 3“, навистина не знам. Се чувствувам како ликов и тоа е во согласност со моето вклопување во неговиот свет, но потоа морате и да излезете од сето тоа. Мислам дека веќе не можам да го правам тоа, изјави Рејнолдс.

Филмскиот хит во најава - Deadpool 2“ својата премиера ќе ја има на 18 мај.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој програмер седи во кафич и се удвара на некоја девојка...
- Сакаш да те частам кафе ?
-Не фала !
- Сакаш да те частам сок?
-Не фала !
-Сакаш да те частам вотка ?
-Не...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Денес, на 19.03.2019 година од 13:00 до 15:00 часот, регионалниот пат Старо Нагоричане -...
Верски календар
На денешен ден
1519.- Роден е францускиот крал Анри Втори, татко...
1563.- Со мировен договор во Амбоаза заврши...
1628.- Англичаните во Америка ја основаа...
1629.- Роден е рускиот цар Алексеј Михајлович...