Џеј Ло танцува на шипка: Секоја девојка има мускули за ова!

Додека го очекуваме новиот филм на Џенифер Лопез, „Hustlers” чија премиера е на 13-ти септември, имаме можност да го погледнеме новиот тизер.Во клипот, 50-годишната, Џенифер Лопез, која ја гледаме во улогата на Рамона, ја учи својата колешка Дестини, како да ги контролира движењата на своето тело додека танцува на шипка.

Според ликот на Џеј Ло, секоја девојка има мускули за да танцува на овој начин. Што мислите за тоа? Би ги испробале ли овие движења доколку имате можност?Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Си игра едно детенце во градинка, кога му приоѓа едно девојче и го прашува:
- Сакаш да си играме заедно?
- Сакам. А, која игра ќеја играме?
- Ќе ти кажам, ама ти прво кажи ми...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози. Патниот правец Р2332 Охрид – Ресен, преку националниот парк Галичица (врска со Р1307 Царина – врска со А3 и...
Верски календар
На денешен ден
1421.- Роден е англискиот крал Хенри Шестти,...
1492.- Христофер Колумбо го откри островот...
1507.- Германскиот картограф Мартин Валдземилер...
1779.- Умре Жан Батист Шарден, француски сликар....