Објавен првиот трејлер за „Bad Boys for Life“

Подготвени сте да си ја потпевнувате „Bad boys“ со денови?

Вил Смит и Мартин Лоренс повторно ги репризираат своите улоги во третото продолжение од популарната филмска франшиза, овој пат наречено Bad Boys for Life.Поминаа 16 години откако за последен пат го видовме познатото полициско дуо во акција. Во Bad Boys for Life, Смит и Лоренс, повторно ги здружуваат силите пред и официјално да се пензинираат.

Премиерата на филмот се очекува на 17-ти јануари 2020-та година.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Си игра едно детенце во градинка, кога му приоѓа едно девојче и го прашува:
- Сакаш да си играме заедно?
- Сакам. А, која игра ќеја играме?
- Ќе ти кажам, ама ти прво кажи ми...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози. Патниот правец Р2332 Охрид – Ресен, преку националниот парк Галичица (врска со Р1307 Царина – врска со А3 и...
Верски календар
На денешен ден
1421.- Роден е англискиот крал Хенри Шестти,...
1492.- Христофер Колумбо го откри островот...
1507.- Германскиот картограф Мартин Валдземилер...
1779.- Умре Жан Батист Шарден, француски сликар....