Несакани ефекти за Ченинг и Руни

Холивудските актери Ченинг Тејтум и Руни Мара се дел од ѕвездената екипа на оскаровецот Стивен Содерберг, во најновиот  најнов филм Side Effects.

Во психолошкиот трилер на Содерберг, покрај Мара и Тејтум ќе имаме можност да ги видиме и одличните Кетрин Зета Џонс, Џад Лоу и Винеса Шо.

Првиот трејлер за Side Effects е објавен за фановите на режисерот и актерите, а овој филм е следбеник на успешниот Magic Mike во кој главната улога повторно ја толкуваше Ченинг Тејтум.

Сценариото на Side Effects го напиша Скот Брнс, а премиерата се очекува на 8-ми февруари 2013-та година.

Ова е трејлерот за Side Effects. Погледнете.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Ведро

-3°C
Битола
Делумно облачно
3°C
Охрид
Ретки облаци
-3°C
Скопје
Виц на денот
Еден човек многу го болела устата и отисол на лекар. Лекарот го прегледал и му рекол наместо со устата да јаде со г**от наместо со устата и по две недели да иде на контрола....
 
 
WEBmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Патниот правец Охрид- Ресен преку Галичица (врска со Р1307 (Царина)-врска со А3 и Р1301 (Трпејца)), од месноста Корита до зимскиот центар Отешево затворен е за сообраќај на сите...
Верски календар
маченици Мина, Ермоген и Евграф. Свети Мина беше римски војник во времето на цар Максимијан. Во една прилика, царот го испрати да ги смири нередите што беа настанале во...
На денешен ден
1777.- Роден е рускиот цар Александар Први...
1790.- Роден е францускииот ориенталист Жан...
1804.- Роден е францускиот писател Шарл Огистен...
1810.- Роден е германскиот египтолог Карл Ричард...