Џеј Ло преку песна го запраша момчето: Кога прстен?

Латино ѕвездата Џенифер Лопез има нов летен хит „El Anillo“ кој веднаш предизвика огромни реакции во јавноста.

Освен импресивниот настап за време на латино Билборд наградите, она за што зборуваат сите е текстот на песната во кој Лопез буквално го запраша своето момче, Алекс Родригез кога ќе ја побара за жена.

Во „El Anillo“ или во превод „Прстен“ Џеј Ло пее за тоа како има совршена и страсна врска со својот партнер, но и недостига прстен. Дали во блиска иднина ќе го добие?Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

И донел Мујо на Фата вибратор. Го земала таа во рака, го уклучила, а тој почнал да тресе, еднаш, двапати, трипати, па и испаднал од рака и почнал да скока на подот по плочките....
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Oд вторник - 16.10.2018, ЈП Македонијапат ќе изведува градежни работи (машинско асфалтирање, надоградба на...
Верски календар
На денешен ден
1216.- Умре англискиот крал Џон Без Земја,...
1735.- Роден е Џон Адамс, втор по ред...
1745.- Во Даблин умре Џонатан Свивт, најголем...
1812.- Францускиот цар Наполеон I нареди...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби