Џеј Ло безобразно жешка во спотот за „Dinero“

Латино дивата, Џенифер Лопез, ги помести границите на она што е жешко и секси. Како се доближува до 50-от роденден, станува сè посмела и ги остава своите обожаватели без текст.Во спотот за последниот сингл „Dinero“ во кој и се придружуваат бремената Карди Би и диџеј Калед, Џеј Ло го покажува целиот сјај на луксузниот живот. Прави скара во секси долна облека, кугла со дијамантска кугла и гори пари за ручек.

Некои можеби и ќе ја обвинат дека се расфрла, но покрај сите оние милиони кој би можел да ја обвини?Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Маж и жена се расправаат.
Жената: Ако ми беше сопруг, ќе ти турев отров во кафето.
Мажот: Ако ми беше сопруга, ќе го испиев!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива без забрани, по претежно суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Регионалниот пат Р-2332 патен правец Ресен-Охрид (Отешево-Трпејца, преку...
Верски календар
На денешен ден
1204.- Умре Мојсие Мајмоинид, еврејски филозоф,...
1466.- Во Фиренца умре Донати ди Николо ди Бето...
1553.- Роден е францускиот крал Анри IV, прв...
1570.- Данска ја призна независноста на Шведска.
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби