ВИДЕО: Live It Up за одличен почеток на FIFA World Cup 2018

Подготвени сте за почетокот на светското фудбалско првенство?Ако сè уште не сте, „Live It Up“ во изведба на Ники Џем, Вил Смит и Ера Истрефи ќе ве стават во форма на само неколку дена од официјалниот почеток.

Химната на FIFA World Cup 2018,  што ќе се одржи во Русија, е моќна и позитивна песна, со видео запис кој на едно место ја отсликува целата фудбалска магија.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Отишол Трпе на гинеколог.
- Еве ви ја жената докторе, ако може да и ја проширите малку.
Докторов со задоволство го прифатил тоа, отишол во другата соба и завршил работа.
Ја...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Пантификален ден на Светата столица.

1721.- По две децении војување со Шведска, по...
1752.- Умре Александар Скарлати, италијански...
1797.- Французинот Андре Жак Гарнериан прв го...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби