Ups she did it again: Бритни заборави каде се наоѓа

Бритни Спирс имаше непријатен момент за време на настапот на Brighton Pride, кога буквално заборави каде се наоѓа.За ситуацијата да биде уште понепријатна пејачката се сврти кон еден од своите танчари за да го праша во кој град настапуваат. Потоа како ништо да не се случило ја поздрави публиката.

Интересно е што по предозирањето на Деми Ловато, тимот на Бритни донел одлука да не се служи никаков алкохол зад сцената. Со оглед на тоа дека пејачката има проблематично минато и е склона на испади, забраната на алкохол е превентивна мерка за нештата да не излезат од контрола.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Оди човек по улица кога поминува кола и му ја прегазува едната нога. Човеков се витка од болка и му се дере на возачот:
- Ах, мајката твоја, за ова ќе ми платиш пола милион...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно по претежно суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Светски ден на извидничкото движење
1512.- Во Севилја, Шпанија, умре Америго...
1732.- Роден е Џорџ Вашингтон, прв претседател...
1788.- Во Данцинг е роден Артур Шопенхауер,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби